W kilku słowach o mnie

Moc płynie ze wsparcia.

Przedsiębiorca, mówca, strateg, fan zmian i zdrowego kontrarianizmu. Mąż i ojciec dynamicznej dwójki, napędzanej niezliczonymi pierwiastkami pragnień. Wszystko opakowane mało dynamicznym uśmiechem, ale co najważniejsze – szczerym i wspierajacym.

Odkąd pamiętam, umiałem bardzo dobrze słuchać potrzeb oraz problemów ludzi. Moją drugą zdolnością, która stała się fundamentem biznesu, jest umiejętność skutecznego wykonywania powierzonych zadań. Zwieńczeniem tych zdolności jest silna potrzeba wspierania ludzi. Uważam, że każdy powinien wykorzystywać oraz rozwijać swoje mocne strony. Nasze zdolności są najcenniejszymi zasobami – nas samych, naszych bliskich i całego świata.

Artur Skrobich

W czym mogę Ci pomóc

Co otrzymujesz w kursach

Przejrzyste lekcje

Każda droga ma swoje strategiczne punkty. Lekcje w kursie precyzyjnie wskazują gdzie się aktualnie znajdujesz.

Strony www & sklepy online

Czytelne lekcje & materiały

Logiczny plan działań

Precyzyjna droga

Tylko wiedząc dokąd się chce dojść można osiągnąć sukces. Każdy kurs oparty jest o precyzyjne wytyczne, które osiągniesz.

Jasne moduły

Kompleksowość

Testy porównawcze

Wiedza = Wyniki

Tylko mając odpowiednią wiedzę z kursu możesz w pełni przetestować swój pomysł na biznes lub podkręcić aktualny. Dołącz już teraz. Czas ucieka.

Szybkie wyniki

Wiedza od zaraz

Efektywność & swoboda

Projekty

Aktualnie wdrażane przeze mnie projekty.

Kurs online 3S

Skutecznie Sprzedająca Strona WWW

Skutecznie Sprzedająca Strona WWW to ambrozja dla każdego, kto chce stworzyć stronę internetową. Jeżeli zastanawiasz się, gdzie złapiesz setki „Acha! o to chodzi!” – to jesteś w dobrym miejscu. Bez owijania w bawełnę, opowiadam o wszystkich tajnikach budowania skutecznych stron, które sprzedają. Wszystko jest przemyślane i ułożone w logiczną całość. W dodatku opowiedziane językiem zrozumiałym dla każdego. Od A do Z, klik po kliku. Jedynie czego Ci potrzeba to kubka gorącej kawy i kilku wolnych wieczorów 😉

Budowa Stron W.W.W.

Wysłucham. Wykonam. Wesprę.

Wysłucham. Wykonam. Wesprę. To są moje wartości w kontakcie z obecnymi i przyszłymi przedsiębiorcami, dla których wykonuję indywidualne zlecenia. Wspólnie ustalimy cele twojej strony www. Następnie dobierzemy najbardziej efektywne narzędzia i techniki do ich realzacji. Wesprę Cię zarówno podczas współpracy przy projekcie, jak i w późniejszym czasie.

Tworzenie STS

Skuteczne Tunele Sprzedażowe

Lejek sprzedażowy, tunel sprzedażowy, brzmi znajomo? Jeśli nie – to dobrze, że w ogóle spotykasz się z tą tematyką. Odpowiednio zbudowany oraz indywidualnie dostosowany tunel sprzedażowy, to klucz do efektywnego poprowadzenia twoich potencjalnych klientów do decyzji zakupowej. Skuteczne Tunele Sprzedażowe – tym się zajmuję na co dzień. Bardzo chętnie zaplanuję i wdrożę tunel sprzedażowy dla Ciebie.

Botowe Rewolucje

Nadchodzi automatyzacja biznesu

Inteligentni przedsiębiorcy starają się zmniejszać nakład czasu pracy, a zwiększać rentowność działań. Brzmi fascynująco. Marzy o tym każdy. Czas to wykorzystać w praktyce. Pochwyć okazję i wejdź do gry automatyzacji biznesu. Wyniki Cię zaskoczą. Gwarantuję.

Szkolenia

Stacjonarnie i online

Skuteczne szkolenie – to takie, które dostarcza wiedzę ekspercką i uczy ją wykorzystać w praktyce. Szkolenia, które tworzę, są skoncentrowane wokół jednego celu. Aby nauczyć Cię precyzyjnie oraz skutecznie wykorzystywać narzędzia w realizacji swoich celów, pomysłów i idei.