Q&A O MNIE

g
Cele i narzędzia
Liczy się TO!
Ty i Ja
U
Q&A o mnie

Q&A o mnie

g

Cele i narzędzia

Liczy się TO!

Ty i Ja

U

Q&A o Mnie

Q&A – wszystko co chcesz wiedzieć o mnie

u

Co jest moją misją życiową?

Przede wszystkim chcę Ci powiedzieć, że SUKCESU (jakkolwiek pojętego) można się nauczyć. A następnie go pielęgnować, podtrzymywać, rozwijać i… powtarzać. Moją misją życiową jest pomaganie przedsiębiorcom świetnie zarabiać w biznesie poprzez rozwój ich samych oraz ulepszenie procesów w firmie. I to wszystko przy minimalnym budżecie 🙂 Wyznaję zasadę minimum wkładu, maksimum efektu.

Celem moich działań jest zamiana emocji klientów, które towarzyszom im w zderzeniu z Twoją marką: niewygodę problemu na pożądanie rozwiązania, lęk na zaufanie oraz obojętność na miłość.

u

Jakie cechy osobowości posiadam?

Test osobowości „The Bridge personality” wskazuje, że mój najwyższy poziom kompetencji przejawia się w efektywności. Kolejno jest to: inspirowanie, wspieranie innych oraz przywództwo.

Na tle społeczeństwa najbardziej wyróżniają mnie cechy, takie jak: przedsiębiorczość, strategiczność, planowanie, nastawienie na wynik oraz głód wiedzy i aktywność.

Jestem bardzo skoncentrowana na wywiązywaniu się z obietnic. Uczciwość i niezawodność są dla mnie bardzo ważne. Odczuwam dużą motywację, aby rozwiązywać problemy. Zawsze aktywnie poszukuję informacji.

u

W jaki sposób realizuję moją misję?

Z łatwością przyswajam informacje. Korzystam z każdej okazji, aby dowiedzieć się nowych rzeczy. Uczenie się jest dla mnie tak naturalne jak oddychanie. Dzięki temu potrafię pokazać ludziom inną perspektywę.

Chcę przekazywać zdobytą wiedzę, a moi odbiorcy mogą być pewni, że jest ona doskonałej jakości. Dlatego dzielę się moją wiedzą bezpłatnie na fanpage’u oraz płatnie – w formie indywidualnego prowadzenia firm online i offline.

u

Jakimi wartościami się kieruję?

Wartości, którymi kieruję się na co dzień to: miłość, efektywność, rodzina, niezależność finansowa, entuzjazm, zdrowie, harmonia.

u

Kim jestem prywatnie?

Prywatnie jestem szczęśliwą żoną i mamą dwójki dzieci. Po pracy pasjonuję się fitnessem i tańcem oraz… czytaniem i pisaniem artykułów naukowych o marketingu 😉

u

Czy pracuję sama?

W wypełnianiu mojej misji pomaga mi mój mąż, Artur, który niesamowicie dobrze zna się na technicznych aspektach działań marketingowych. Jest ekspertem w budowaniu skutecznych tuneli sprzedażowych. Razem tworzymy świetny, kreatywny zespół, który nie spocznie, dopóki TY nie osiągniesz sukcesu! Tylko twój sukces jest naszym sukcesem.

u

Jaka jest moja historia?

„Przeszłam niesamowitą drogę – od instruktorki fitness i trenerki personalnej do naukowca i wykładowcy, a następnie praktyka biznesu oraz coacha…”. Jeśli chcesz poznać moją pełną historię przejdź TUTAJ.

u

Miejsce na Twoje pytanie!

Jeśli masz pytanie dla mnie, proszę zadaj je e-mailowo lub na fanpage.

g

Cele i narzędzia

Liczy się TO!

Ty i Ja

U

Q&A o Mnie