Witaj na stronie O mnie

„Przeszłam niesamowitą drogę – od instruktorki fitness i trenerki personalnej do naukowca i wykładowcy, a następnie praktyka biznesu oraz coacha…”

Marketingiem zajmuję się od 6 lat. W tym czasie ukończyłam studia licencjackie, a potem magisterskie na specjalności: zarządzanie działalnością marketingową przedsiębiorstwa.

W ciągu tych 6 lat cały czas intensywnie się szkoliłam – wzięłam udział w ponad 17 konferencjach oraz wydałam ponad 15 publikacji w recenzowanych czasopismach i monografiach. Otrzymałam także Stypendium Ministra Szkolnictwa Wyższego za wybitne osiągnięcia naukowe oraz liczne nagrody i stypendia Rektora Politechniki Częstochowskiej.

Mój artykuł pt. „Komunikacja marketingowa w erze cyfrowej. Marketing 4.0” trafił na pierwszą stronę sierpniowego wydania czasopisma „Marketing i Rynek” Polskiego Wydawnictwa Ekonomicznego w 2018 roku.

Wszystkie moje umiejętności (zdobyte na licznych szkoleniach i kursach polskich i zagranicznych praktyków biznesowych) wykorzystywałam w pracy naukowej, podczas prowadzenia badań, pisania artykułów, zaliczenia projektów czy realizowaniu planu pracy rozprawy doktorskiej.

Jednak…

zgromadzona przeze mnie wiedza jest tak efektywna biznesowo, że nie mogłam zostawić jej tylko w miejscach często niedostępnych dla przedsiębiorców. Zrodziło się we mnie pragnienie niesienia realnej, praktycznej pomocy dla firm – tak, aby przedsiębiorcy mogli osiągać to, czego pragną najlepszą i najkrótszą drogą. Przeszłam niesamowitą drogę – od instruktorki fitness i trenerki personalnej do naukowca i wykładowcy, a następnie praktyka biznesu oraz coacha. W trakcie transformacji jasno określiłam moją misję życiową: pomaganie przedsiębiorcom świetnie zarabiać w biznesie poprzez rozwój ich samych oraz ulepszenie procesów w firmie. I to wszystko przy minimalnym budżecie ? Wyznaję zasadę minimum wkładu, maksimum efektu.

Żyjemy w czasach „zadużości”, dlatego wiem dobrze, że nadszedł czas na esencjalizm. W myśl tej idei należy robić mniej, ale lepiej, i to w każdej dziedzinie życia. Jest to odpowiedź na bolączki naszych czasów: zabieganie, rozproszenie oraz mnogość opcji, które przyprawiają o zawrót głowy.

Jeśli chcesz przeczytać także:

W jaki sposób realizuję moją misję?
Jakimi wartościami się kieruję?
Jakie cechy osobowości posiadam?
Czy pracuję sama?
Kim jestem prywatnie?

zapraszam Cię TUTAJ do sekcji Q&A. Miłej lektury!

g
Cele i narzędzia
Liczy się TO!
Ty i Ja
U
Q&A o mnie
g

Cele i narzędzia

Liczy się TO!

Ty i Ja

U

Q&A o Mnie

PS. Jeśli masz pytanie do mnie, proszę zadaj je w formularzu poniżej. Z chęcią na nie odpowiem!

Wymagane zgody

Zgoda

Zgoda

1 + 2 =